KONST / Litografier / Färglitografi 11117172
nr 1111 7172
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Kungliga borgen, Ladugårdsgärdet, Stockholm. Signerad, numrerad 192/300, skadat glas, motivet: 35x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:47:52
22/5 22:17:06
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg